Építésvezető – művezető

A Hírös Mester Kft. közműépítési üzletágába építésvezető munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Mélyépítési, gépészeti kivitelezési projektek megvalósítása, koordinálása és összehangolása országszerte
  • Projektcsapat munkájának irányítása, munkavégzés folyamatos ellenőrzése
  • Minőségi és műszaki előírásoknak, hatályos jogszabályoknak, vonatokozó szabványoknak és technológiai utasításoknak való megfelelőség betartása, betartatása
  • Kiviteli ütemtervek készítése, építési naplók naprakész vezetése, kapcsolódó dokumentációk összeállítása, adminisztratív feladatok ellátása
  • A kivitelezések során a hatékony és gazdaságos erőforrás-gazdálkodás szem előtt tartása
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás, a Társaság képviselete megrendelői egyeztetéseken

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Út-, közmű-, mélyépítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • 20 éves múlttal rendelkező, stabil munkahely
  • Változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, gépjármű, irodai munkaállomás)
  • Motivált, jól együttműködő csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz!

Küldd el az önéletrajzod nekünk a horvath.vivien@hirosmester.hu e-mail címre! Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!

A következő kör egy állásinterjú lesz, utána pedig már munkába is állhatsz.

Pályázati logó