Műszaki előkészítő

A Hírös Mester Kft. műszaki előkészítő kollégát keres. Azaz te leszel a projektvezetőnk irodai “jobbkeze”.

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a jó teljesítményedet megbecsüléssel és megfelelő fizetéssel ismerik el? Akkor jó helyen jársz! Mi értékeljük és megfizetjük a jó munkaerőt! Ha kitartó vagy, szeretsz és tudsz is jól dolgozni, akkor gyere és dolgozz velünk, legyünk együtt sikeresek.

Főbb feladatok, munkák

  • Munkák előzetes műszaki felmérése, árajánlatok előkészítése
  • Műszaki előkészítés, gyártás támogatása
  • Műszaki átadás előkészítése
  • Átadási dokumentáció elkészítése
  • Mennyiségi ellenőrzések elvégzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, ajánlatkérés
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Projektvezető munkájának irodai támogatása
  • Tervellenőrzés

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettséged van, erős műszaki érdeklődéssel
  • Ismered a MS Office programokat, különösen az Excelt, felhasználói szinten
  • Alkalmas vagy önálló munkára is (ne ijedj meg, csapatban dolgozunk, segítünk!)
  • Kreatív gondolkodásmód jellemez
  • Precíz vagy, elvégre ez egy műszaki munkakör :)
  • Szeretsz és tudsz is dolgozni, talpraesettnek tartod magad.

Előnyt jelent

  • Idegen nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Már az első naptól kezdve jó érzéssel jársz majd be dolgozni.
  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk változatos és tartalmas feladatokkal, fejlődési és előrelépési lehetőséggel.
  • Partnerek vagyunk abban, hogy mindent meg tudjunk beszélni, hogy csak a munkádra koncentrálhass.
  • Jó csapatra számíthatsz, a tőlünk adható legtöbb segítségre a beilleszkedésben és a betanulásban.
  • A munkád változatos lesz, tartalmas és szakmailag kifejezetten érdekes feladatok várnak rád.
  • A munkaidő beosztás előre kiszámítható lesz.
  • Egészségpénztárról, cafeteria juttatásról is gondoskodunk.
  • Szakmai tréningeken is részt vehetsz, támogatunk tudásod kiszélesítésében.
  • A jó csapat munkán kívül is jó csapat! Ezért időközönként számíthatsz csapatépítő jellegű, tartalmas és minőségi közös programokra is.

Mi  a legfontosabb ennél az állásnál?

A hozzáállásod. A legjobb tudásunk szerint betanítunk téged, türelmesek leszünk veled, segíteni fogunk neked a fejlődésben. Ahhoz, hogy tényleg minden jó legyen, ezt a részt, a hozzáállást neked kell hozzátenni.

A cégünk két évtizedes múltú, stabil, jó hírnevű, ügyfeleink megbecsülnek minket. A fejlődésünk töretlen, tehát ez egy hosszú távú munkalehetőség neked.

Ha jól teljesítesz, a fizetésed folyamatosan emelkedni fog, és egy igazán jó közösség „családtagjává” válhatsz.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz!

Küldd el az önéletrajzod nekünk a horvath.vivien@hirosmester.hu e-mail címre! Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!

A következő kör egy állásinterjú lesz, utána pedig már munkába is állhatsz.

Pályázati logó