Szivattyú-szerelő szerviz technikus

Cégünk  szivattyú-szerelő szerviz technikus munkatársat keres versenyképes fizetéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • Közüzemi és ipari partnereinknek végzett szivattyú és egyéb szennyvízkezelő berendezések javítása, karbantartása, beüzemelése.
  • Munkavégzés telephelyi szervizben és külső üzemeltetői helyszíneken egyaránt.

Elvárások

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Szivattyú és/vagy gép, villamos gép szerelésben jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villamos gép szerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, műszerek biztosítása
  • Munkáltató által karbantartott munkaruha
  • Cafeteria juttatás

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz!

Küldd el az önéletrajzod nekünk a horvath.vivien@hirosmester.hu e-mail címre! Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!

A következő kör egy állásinterjú lesz, utána pedig már munkába is állhatsz.

Pályázati logó